About blog

Němé věty

16. ledna 2013 v 16:04 | Jerry*
Ano, tak jsem zase jednou na blogu. Opět jenom na skok s kratičkým článkem...

Tak ze slušnosti...

1. ledna 2013 v 22:40 | Jerry*
... z nudy a taky kvůli Charlie, jsem šel napsat článek. Páni, ani se mi tomu nechce uvěřit.

Neschopnost.

28. května 2012 v 21:23 | Jerry*
Nehodlám se s tímhle článkem nijak patlat, nemám na to ani náladu ani čas. To, co mám na srdci, zkrátím do pár krátkých vět. Jak už název článku prozrazuje, jsem neschopnej se jakkoli blogu aktivně věnovat. Sotva odpovím alespoň na jeden komentář, pokus napsat článek byl marný (nic než dva řádky hloupého textu jsem ze sebe nedostal) a už ze sebe nehodlám nic ždímat. Tímhle vás chci upozornit, že si na chvíli musím dát pauzu, třeba inspirace dorazí časem.
Žiju teď trochu chaotický život, nestíhám nic a dělám spoustu věcí, o kterých sem ani psát nebudu, neboť byste asi na mě rychle změnili názor :D. Jsem rád, že blog získal pár nových čtenářů, přesto musím tu pauzu udělat. Nevím, kdy se tu zase ukážu, snad brzy.
Mějte se, Jerry*

Blog žije!

9. května 2012 v 21:13 | Jerry*
Ahoj, všechny Vás zdravím. :-)
Poslední dobou se mám dobře, myslím, že zažívám poměrné příznivé období a jsem rád, že se to projevilo i na blogu. :-). Jsem rád, že sem zase začali chodit lidi a psát své komentáře, které mi dělají neskutečnou radost! ;-)

Nový směr

20. dubna 2012 v 18:31 | Jerry*
Kontrola Spřátelených Blogů.
Myslím, že je ten nejvyšší čas zase udělal tuto akcičku. Tentokrát mám proto ale trochu jiná pravidla.

Mrtvě Mrtvé Mrtvo

14. dubna 2012 v 17:21 | Jerry*
Blog. Když si teď sám pro sebe řeknu blog, v tuhle chvíli se mi vybaví slovo: Propadák.

Tak jsem tu, ale na jak dlouho?

9. února 2012 v 18:45 | Jerry*
Tak čím začít...
Ze začátku by asi bylo vhodné se omluvit, protože má nepřítomnost byla tentokrát delší, než obvykle. Z většiny to bylo ovlivněné tím, že nám odpojili internet, ale pak ho opět zapojili a i tak jsem se na blog zkrátka nedostal. Většinu času jsem trávil u PC a když nešel, o to víc jsem se věnoval škole. A prospívalo mi to. V mém indexu (žákovské knížce) se najednou objevilo více těch hezčích známek.
Ta druhá část tohoto článku je, že musím pozastavit. Omlouvám se všem spřáteleným blogům, ale doufám, že mě pochopíte. Ten nadpis článku je trochu zmatečný. Myslím, že pozastavení nebude trvat nijak dlouho. Vrátím se brzy. A navíc s novým designem a novými články. SBéčka už teď bohužel oběhnout nestíhám, ale slibuji, že to v nejbližší době napravím.
Váš Jerry*

Objasnění, milí čtenáři :)

29. ledna 2012 v 14:35 | Jerry*
Koukám, že musím napsat článek na vysvětlenou... :)

Hodnocení blogu 0.4

28. července 2011 v 0:45 | Jerry*
1. První dojem: K mému překvapení, ale i potěšení jsem nenarazila na žádný "růžový blog". Tmavé barvy k vidění moc nejsou, ale přesto je dess velmi hezký a na první pohled vzbuzuje představu zajímavého blogu.

2. Druhý dojem: Při bližším prohlédnutí však narážím na první chybičky. První z nich je text v záhlaví. Silné písmo vzbuzuje velkou pozornost, ale zarovnání ho nedělá příliš důležité k bližšímu přečtení. Volila bych spíše menší a jiné písmo (patkové by bylo jistě na místě) a dva, tři odstavce oddělené mezerou.

Rád bych se vrátil...

23. března 2011 v 18:34 | Jerry
Zdravím ještě ten malý zbyteček návštěvníků, co tu zůstal :D. Jakž takž se mi uklidnilo takovéto "rušné období" a dlouho jsem přemýšlel, jestli mám pokračovat v blogu nebo ne. Tyhle věty už mám nějakou dobu napsanou v Rozepsaných (:D) a až teď to konečně dopisuji a rozhodl jsem se, že už to zveřejním :). Rád bych se vrátil, a to asi i udělám, ale potřeboval bych vědět, kolik ze spřátelených blogů mi zůstalo, jestli vůbec někdo zůstal. Po té době, co jsem tu, jsem zpozoroval na blogu pár užitečných změn, což je fajn :-).
 
 

Reklama