Němé věty

16. ledna 2013 v 16:04 | Jerry* |  About blog
Ano, tak jsem zase jednou na blogu. Opět jenom na skok s kratičkým článkem...

Tak čím začít... rozhodně potřebuju nový design, který si nejspíš nechám od někoho udělat, protože spoléhat v tomhle na sobě je jako čekát na poušti na déšť. Ten starý lay už mě vždycky rozčílí, jen co přijdu na svůj blog.
Máme teď na škole zkouškové období, na které se jakž takž snažím připravovat. Zatím však celkem bez úspěchu, až na angličtinu, ze které mám za 1. (ostatní: ZSV - 3, matika - 4; zítra mám ještě ČJ, NJ a dějepis)
Rozhodl jsem se, že blog tedy určitě rušit nebudu, ale moc často se tu asi neobjevím, protože někdy opravdu nevím, co dřív. Každopádně pořád počítám s tím, že sem články (teď myslím články literárního typu, které se dají číst, nikoliv články tohoto typu) budu psát a vážně chci, jen ten čas a nálada... a občas, když by to i šlo, si vůbec na blog nevzpomenu. No, slibovat nic nebudu, ale pokusím se...
Je to jen můj dojem nebo se v těch článcích pořád opakuju?! Pořád píšu to samé dokola a skutek utek. Hrůza :D.
Už je po Vánocích a vůbec po všech těch událostí, kdy by bylo možné, že bych dotal nějaký dárek a já stále mám jedno přání. No přání nemám dozajista jen jedno :D, ale tohle je takové nejsplnitelnější. Je to knížka o Amy Winehouse. Co jsem koukal po netu, je takových knih mnoho, ale nejvíce mě oslovila Amy má dcera, kterou napsal její otec a myslím, že tam bych se dočetl pravdivých a zajímavých informací.
Už jsem si v ní listoval a je to hodně zajímavé, zvlášť tedy pro její fanoušky. Možná si jí i koupím, není drahá, ale finančně teď poněkud strádám. Navíc musím šetřit na seminář herectví (byl jsem na něm i minulý rok a tuším, že jsem tady o něm i psal), na který jistojistě musím jet. Když se mi povede ukecat mámu o zaplacení (teď jsme trochu spolu trochu v křížku, takže to asi bude problém), pojedu i na seminář i si koupím knihu. Bylo by to fajn, moc fajn.
Blíží se kruté vysvědčení a to bude doma teprve dusno. Musím na sebe prásknout, že jsem tenhle půlrok ve škole trochu proflákal, takže žádná sláva. Navíc má moje milá maminka trochu vysoké nároky. A dvě čtyřky přece ještě nejsou takový průšvih, nebo jo?
Loučím se,
Jerry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlie Charlie | Web | 21. ledna 2013 v 8:09 | Reagovat

20 let blogování O_O? No uvidíme...
Opět děkuji za krásný komentář a až se budeš někdy nudit, tak si určitě přečti Stoletého staříka. Delší, ale stojí to za to.
Jestli ještě něco jde zlepšit, tak se snaž, blog počká. Já sice žádné pololetní vysvědčení nedostanu, ale taky se musím učit na závěrečné zkoušky a na přijímačky.

2 Charlie Charlie | Web | 29. ledna 2013 v 11:56 | Reagovat

Volila ho sice 55% většina, ale snad si uvědomí, že těch 45% lidí, kteří ho tam nechtěli, taky jsou nemalá část obyvatelstva.
O Franzovi jsem taky přemýšlela. Je fajn člověk, dokáže udělat srandu a ani to jeho tetování mi nevadí, ale nejsem si jistá, jestli by nepotřeboval ke každému kroku v politice poradce.
Myslím, že Karlův titul tu u nás neplatí už dlouho. Ale on se chová jako normální obyčejný člověk. Podobně jako Havel.
Milošovi třeba nevěřím nic, když se na něho podívám. Ale uvidíme, jak se projeví. :-?

3 J-Zee J-Zee | Web | 29. ledna 2013 v 20:50 | Reagovat

Ahooj :)
Jsem moc ráda , že jsi se ozval. Děkuji za  pochvalu článku , popravdě , je to jeden po strašé době se kterým jsem alespoň malilinko spokojená..
A chápu to , sama poslední dobou přidávám opravdu mizerně. Ale jak jsi už sám napsal - není čas. Se školou jsem na tom taky hodně podobně , flákala jsem to. A mám za 4 z němčiny a nějakou tu trojku. Naši samosřejmě nadávají a vůbec se jim to nelíbí.
Ta knížka musí být zajímavá . Já knížky moc nečtu , nemám kdy.
A prosím alespoň jeden článek za měsíc :) . Pořád si stojím za tím , že máš úžasný články. Líbí se mi tvoje názory a postoje.. Musíš být i jako člověk skvělý..

4 Nikki Nikki | Web | 10. února 2013 v 12:16 | Reagovat

To musí být dobrá kniha. :3

5 Lin Lin | Web | 24. února 2013 v 11:21 | Reagovat

po dlouhé době tě opět zdravím :)
k tvé otázce: na blog opravdu moc nechodím. škola zabírá spoustu času a když se jednou za uherský čas vrátím domů trochu dříve než po setmění, nemám už náladu na nic jiného než se prolétnout na vzduchu a pak hurá do postele. dalším důvodem, tím důležitějším, je, že mi na počítači z neznámých důvodů nefunguje internet. máme bezdrát a dříve fungoval bez problému, ale pak ze dne na den můj drahý počítač rozhodl, že se mu nechce být připojen k síti, a může se mu říkat, co chce, on si stojí za svým.. :-D už byl několikrát v opravě, několikrát byl opravář přímo u nás, ale bezvýsledně.. :-D můj počítač má vlastní hlavu.. takže když jsem konečně občas na internetu, tak si udělám akorát základní věci jako práce do školy a kontrola e-mailu, a na blogování už času moc nezbývá.. asi chápeš.

design měnit nemusíš, tenhle se mi moc líbí :) i když je pravda, že jsem tu dlouho nebyla, takže nemám problém s tím, že už by se mi okoukal nebo tak něco..
to, že nemáš na blog moc času, chápu moc dobře. ale budu ráda, když občas zaběhneš, i kdyby jsi jen napsal něco krátkého :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama