Srpen 2012

My Diary 84.

19. srpna 2012 v 22:49 | Jerry*
Jak už už je skoro mou tradicí, že po nějakém článku na čtení píšu článek do My Diary, kde se rozepisuji o tom předešlém článku, děkuji všem, co jej okomentovali a tak dále. Znovu mám však nutkání to udělat! :D Takže pojďme se chvíli bavit o mém článku na téma genialita...
Ze začátku, co jsem onen článek zveřejnil mě trochu zaskočil, že získal pouze jeden komentář. Naštěstí však moji blogoví oblíbenci nezklamali a nenechali na sebe dlouho čekat se svým komentářem. Je to možná stereotyp, ale znovu děkuju, vážím si toho ;-). Na všechny jsem ale ještě nestihl odpovědět. Pardon... dejte mi čas.
Článek byl možná trochu zmatený a místy se možná špatně četl, nebyl tak úplně propracovaný, jak bych chtěl, ale snad nepatřil mezi nejhorší.

Ty, já a všechno kolem nás je geniální.

5. srpna 2012 v 2:54 | Jerry* |  Povídky, Úvahy, Příběhy...
Slovo genialita. Pro každého má jiný význam. V mnohých případech je někdo či něco považováno za geniální, protože něco umí. Pro jednoho je geniální ten, kdo umí dobře malovat. Pro druhého zase ten, kdo umí dobře zpívat... to je různé. Ale když už je ten někdo považován za geniálního, umí zřejmě něco velmi dobře. Není to tak? Umí to lépe než ostatní, a proto je za to následně obdivován, ba pošetile nazýván geniálním. A tak bývá nazýván kým? Lidmi, přece. Jsou to ti lidé, pro které ten někdo geniálním je, ať už proto, čím je nebo co dělá. Na druhou stranu: Kdo dal lidem svolení soudit - nebo by se možná lépe hodilo hodnotit - ostatní jedince a troufat si považováním je za geniální?!
__________________
______________________________