Květen 2012

Neschopnost.

28. května 2012 v 21:23 | Jerry* |  About blog
Nehodlám se s tímhle článkem nijak patlat, nemám na to ani náladu ani čas. To, co mám na srdci, zkrátím do pár krátkých vět. Jak už název článku prozrazuje, jsem neschopnej se jakkoli blogu aktivně věnovat. Sotva odpovím alespoň na jeden komentář, pokus napsat článek byl marný (nic než dva řádky hloupého textu jsem ze sebe nedostal) a už ze sebe nehodlám nic ždímat. Tímhle vás chci upozornit, že si na chvíli musím dát pauzu, třeba inspirace dorazí časem.
Žiju teď trochu chaotický život, nestíhám nic a dělám spoustu věcí, o kterých sem ani psát nebudu, neboť byste asi na mě rychle změnili názor :D. Jsem rád, že blog získal pár nových čtenářů, přesto musím tu pauzu udělat. Nevím, kdy se tu zase ukážu, snad brzy.
Mějte se, Jerry*

To je ironie...

18. května 2012 v 22:32 | Jerry*
... ještě můj poslední článek nese chvástavý název Blog žije a hned v dalším článku jsem nucen se opět zmiňovat, že na blog zase nemám čas. Asi jsem to zakřikl, kdo ví. Už je to přes týden, co jsem ze sebe nevydolal ani jediný článek. Je to nezvyk, takový zvláštní pocit, protože jsem si navykl na častější přidávání článků a teď koukam a nechce se mi věřit.

Blog žije!

9. května 2012 v 21:13 | Jerry* |  About blog
Ahoj, všechny Vás zdravím. :-)
Poslední dobou se mám dobře, myslím, že zažívám poměrné příznivé období a jsem rád, že se to projevilo i na blogu. :-). Jsem rád, že sem zase začali chodit lidi a psát své komentáře, které mi dělají neskutečnou radost! ;-)

Ty sám si pomoz aneb Jak žít lépe

5. května 2012 v 14:15 | Jerry* |  Povídky, Úvahy, Příběhy...
Ó Bože! Já žiju! Víte, když už vás okolí nenechá dýchat, bere vám kyslík a nenechá vás v klidu žít, musíte si to všechno obstarat a zařídit sami. V tom vám pomůže ten jediný, věrný, oddaný člověk, který vás nezradí, ani nezklame a vždy stojí při vás. Vy. Na sebe je totiž spolehnutí ;-).

Design 33.

2. května 2012 v 22:07 | Jerry* |  Kabáty blogu
Název: Ostrov pokladů
Barvy: modrá,...
Vyrobeno dne: 4-5/2012
Vyrobeno v: PhotoFiltre, PFS
Spokojenost: 100%
Poznámka: Já jsem spokojený. Chtěl jsem zkusit zase něco nového a tentorkát to měl být blogu osobitější design a to se snad povedlo. LaFee si ale na záhlaví už asi nedokážu odpustit. :-)
Mini náhled:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------