Březen 2012

Článek nečlánek

29. března 2012 v 20:28 | Jerry*
Tak se zase po tak dlouhé době ozívám! :D Vůbec jsem poslední dobou neměl náladu psát nějaký článek na blog. I teď píšu z většiny proto, protože mě už začíná datum vydání minulého článku. Respektive s porovnáním dnešního data. Tohle je takový článek nečlánek, protože to bude taková všehochuť.

4 kurva skvěle prožité dny! :D

18. března 2012 v 22:32 | Jerry* |  About me
V předešlém článku jsem psal, že se ozvu s nedělním vyprávěním zážitků, a tak to pro jednou udělám, tak, jak jsem to řekl. Abych pravdu řekl, ani jsem nepočítal, že opravdu v neděli zasednu k PC a napíšu článek. Sám se překvapuji :D. Ale jsem tu, tak jestli Vás zajímá, co pro mě znamená 4 KURVA SKVĚLE PROŽITÉ DNY, čtěte dále.

My Diary 82.

13. března 2012 v 17:16 | Jerry* |  My Diary

Oznámení nepřítomnosti

...nevím jestli jsem už o tom psal, ale zítra jedu do Liberce na herecký seminář. Jelikož jsem tam až do soboty, do konce týdne tu nebude žádný nový článek. Nejspíš se ozvu v neděli s výprávěním zážitků.

Lucie Vondráčková...32.narozeniny

8. března 2012 v 8:03 | Jerry* |  Lucka Vondráčková
Jen tak pro zajímavost a taky abych trochu oprášil rubriky...
Lucie Vondráčková dnes slaví své 32. narozeniny! :)

Učíš mne, ale já chci žít s Tebou

4. března 2012 v 20:23 | Jerry*
...pokračování k článku Nauč mne žít...
Přiznávám. Mýlil jsem se. Je to láska, co k tobě cítím. Jsi jako princezna a já cítím povinnost zachránit tě. Jediný den mne dohnal k napsání těchto řádků. Jediný den mne dohnal k tomu zvláštnímu šílenství. Citím se, jako kdybych dospěl. Jako by mi tvá přítomnost dávala nový směr, nadhled nad životem a možná víc rozumu, chytrosti a porozumění. Věřím v nás, věřím, že budeme spolu. Jsi růže, jejíž trny mne hladí. Jsi dýka, jejíž hrot mne lehtá. Jsi lehká a nevinná. Vědomě mi pomáháš a to mě moc těší. Při tom mi nevědomky dáváš sílu a to mě činí šťastným. Chvála má miliony slov a já je nedokážu všechny chytit. Jediný den s tebou mi změnil život. K možná lepšímu a určitě zmatenějšímu. Stále jsem z toho v rozpacích a nespím a nevnímám, miluji.