Říjen 2011

LaFee - Screenshoot 0.6 (_Hanni&Nanni 2_)

31. října 2011 v 18:53 | Jerry* |  LaFee - Screenshoots
Pár takových méně kvalitních fotek z natáčení filmu Hanni&Nanni 2, které pro ne-fanoušky LaFee nestojí ani za bližší shlédnutí...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(c) lovely-lafee.blog.cz


LaFee - Leben wir jetzt*_videoklip_

27. října 2011 v 13:32 | Jerry* |  LaFee - Video's und Text's
A videoklip je na světě!♥

LaFee o písničkách z alba Jetzt erst Recht*

15. října 2011 v 3:51 | Jerry* |  LaFee
LaFee: Jetzt erst rechtJe to staré, ale dávám to sem z toho důvodu, že ke mě se toto dostalo až nyní - po dlouhé době po vydání CD J.E.R. a myslím, že spoustu lidí by zajímal komentář autorky na své písně ;)

1) Jetzt erst Recht: (Práve teď)
Titulní písnička mého alba! Já jsem ho napsala proto, že dříve jsem nad sebou moc nepřemýšlela! Všichni mi říkali:,,Ty nic nestihneš a to jsi zpěvačka!" a v songu říkám:,,Teď vám teprve ukážu, že tohle zvládnu!" Song je s mými osobnímy problémy a pro všechny, kteří mě pomlouvali za zády! Tï mi nechtěli dát žádnou smlouvu na natočení desky. Ale já jsem hrdá že tihle lidi se projevili!

LaFee - Fotky z klipu Leben wir jetzt*

5. října 2011 v 20:59 | Jerry* |  LaFee - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Jsem na ten videoklip zvědavý, z fotek není možno rozeznat, jaký bude. Ale těším se :)
Na youtube už byla ukázka, ale bohužel už ji autor smazal.
Recenze z lovely-lafee.blog:
Premiéra by měla být na Viva Live. Na mě je video dost obyčejné, ale jiným se může líbit.

My Diary 74.

1. října 2011 v 13:17 | Jerry* |  My Diary
Ahooj všem! :). V pondělí jsem měl narozky a dneska to slavím. Jelikož minula oslava, na které bylo kolem 20 lidí se nevydařila, zval jsem teď jenom 13, z nichž přijde přibližně 9. Takhle to snad bude lepší. Zval jsem prostě fakt jen ty nejlepší kamarády, tak snad se to vydaří. Nakoupeno mám a připraveno jakž, takž taky. Už jen jednohubky a dalši drobnosti :)

Čtvrtek, pátek jsme teď ve škole měli ředitelské volno, jak už jsem psal. Ty dny ale utekly nepředstavitelně rychle. Bylo ale stejně fajn bejt doma :).

Tento článek berte jako zmíňku o pozastavení, ale zatím se nic takového konat nebude. Jen jsem prostě chtěl dát vědět, že se to možná stane a možná Vám to ani nebudu mít čas sdělit. Prostě byl bych rád, až si všimnete, že se tu dlouho neoběvil žádný článek, abyste to brali jako pozastavení bez ohlášení a tudíž Vás i prosím, abyste si mně nemazali z přátel. Tak a jsme u konce tohoto velmi stručného článku.

Chtěl jsem se ještě na závěr pochlubit, že k narozkách jsem konečně dostal CD Frei! :) Teď už neposlouchám nic jiného!♥