Červenec 2011

Sen po francouzsku, 2. část

29. července 2011 v 0:23 | Jerry* |  Povídky, Úvahy, Příběhy...
Před chvílí jsem vstával. Je 16. září, koukám na své digitální hodinky a vidím čtyři rozmazaná čísla. To poslední číslo se změnilo na sedmičku. Už to vidím jasněji, je 05:47. Pár minut po spánku nevidím. Vlastně vidím, ale rozmazaně. V noci, okolo druhé, mi kdosi volal. Avšak když jsem stiskl zelené tlačítko na svém mobilu a přiložil jej k uchu, v telefonu bylo slyšet jen mohutné funění. Opakovalo se to třikrát, pak jsem si telefon vypnul. Doufám, že to byl jen omyl. Ne, nebudu se tím zatěžovat. Budu si užívat své zaslíbené země a nic víc. Jak Dan slíbil, včera večer mi volal, přijede do pár dnů. Neřekl mi přesně kdy, ani v kolik, říkal jen, že mě chce překvapit, ať ho čekám. Já mu odpověděl, že se klidně může stát a je to hodně pravděpodobné, že v tu dobu, kdy přijede, nemusím být doma. Bylo by lepší, kdyby mi řekl přesně kdy a v kolik přijede. Samozřejmě, jak jsem očekával, jsem jeho rozhodnutí mě za každou cenu překvapit, nezměnil. Dan je až nesnesitelně umíněný! Má hodně bujnou fantazii, bláznivé nápady a rád někoho překvapuje. Asi proto ho mám tolik rád. Pro tu jeho střelenou povahu. Přijede sám a to je fajn. S ním si to tu užiju víc, než skýmkoliv jiným. Jak ho znám, bude se chtít podívat do různých hospod a chutnat různá vína a jiné alkoholické nápoje. Není alkoholik, ale rád se napije. To já také, takže nebudu mít nic proti, když se někam půjdem pobavit. Dnes opět pracuji. Učinkuju v té česko-francouzské talkshow.

Hodnocení blogu 0.4

28. července 2011 v 0:45 | Jerry* |  About blog
1. První dojem: K mému překvapení, ale i potěšení jsem nenarazila na žádný "růžový blog". Tmavé barvy k vidění moc nejsou, ale přesto je dess velmi hezký a na první pohled vzbuzuje představu zajímavého blogu.

2. Druhý dojem: Při bližším prohlédnutí však narážím na první chybičky. První z nich je text v záhlaví. Silné písmo vzbuzuje velkou pozornost, ale zarovnání ho nedělá příliš důležité k bližšímu přečtení. Volila bych spíše menší a jiné písmo (patkové by bylo jistě na místě) a dva, tři odstavce oddělené mezerou.


LaFee - Ich bin so unromantisch

26. července 2011 v 23:08 | Jerry* |  LaFee - Gallery

Já jsem tak neromantickáSen po francouzsku, 1.část

23. července 2011 v 15:31 | Jerry* |  Povídky, Úvahy, Příběhy...
Od té doby, co jsem se stal rockovou hvězdou, je ze mě Čech, mající anglické jméno, žijící ve Francii. Málokdo by přelouskal mé pravé jméno, rozhodl jsem se proto pro umělecké. Jerry Bryen. Už jsem si na něj zvykl. Nikdo už mě neosloví jinak. Já jsem vždycky obdivoval Francii, její kulturu, architekturu, ale hlavně historii. Johanka z Arku je osobnost. Osobnost, kterou obdivuji. Byl to můj sen; odstěhovat se do Francie a rozjet tu kariéru ve velkém. Už jsou to 4 měsíce, co nežiju v Čechách. Musím ale přiznat, že mi Česká republika zatím nechybí. Francouzsky se učím od osmi let, a proto nemám problém se tu dorozumět. Paříž je krásné město, koupil jsem si tu malou vilku. Zatím neplánuji žádný konzert, neplánuji ani se na nic připravovat. Když jsem opouštěl Čechy, slíbil jsem si, že si v Paříži odpočinu. Zatím jsem to ale nějak nestíhal. Stále pracuji.
Asi před týdnem se i media dozvěděla o mém přestěhování, natáčejí tu jakousi talkshow a tak si řekli, že když tu jsem také, mohl bych být prvním hostem. Nevím proč, ale přišlo mi hloupé je odmítnout, a tak jsem souhlasil a zítra už se točí. Doteď nechápu, proč se česká talkshow točí ve francouzské Paříži, ale nebudu se tím zaobírat.

My Diary 68.

23. července 2011 v 14:39 | Jerry* |  My Diary
Ahoj! :)
Tento článek bude rychlý a stručný ;)
V poslední době mi dělá velkou radost blog celkově,
ale je nutný napsat, že je to především Vaše zásluha.
Vaše, co sem chodíte a píšete komentáře :)
Za to jsem moc vděčnej ;)

LaFee - Bravo edition

22. července 2011 v 20:19 | Jerry* |  LaFee - Gallery
Jak je to krásně upraveno. Škoda, že jich není víc

LaFee - Ukázky z CD Frei

19. července 2011 v 23:05 | Jerry* |  LaFee - Video's und Text's
Opravdu je, na co se těšit!♥