Srpen 2010

Na Téma... Hudba

28. srpna 2010 v 12:13 | Frajer.006 |  Povídky, Úvahy, Příběhy...
Hudba je pro mě závislost
Není den, abych neslyšel nějakou hudbu ať už v televizi, rádiu, na Mp3 přehrávači, mobilu a nebo dokonce jen, když mamka připravuje oběd a zpívá si. Myslím si, že nejsem sám, kdo je na hudbě v uvozovkách závislej. Dokázali by jsme bez ní žít, ale přiznejme si: nebylo by to ono.
Hudba se dělí
Hudba se dělí na hudební stily a každý z nás poslouchá nějaký. Ať už je to pop, rock, punk, metal, disco, techno, tekno, hip hop, R´n´B, country, dechovka a spoustu, spoustu dalších. Nikomu by jsme němeli nadávat za to, co poslouchá a nebo ho za to dokonce bít. (znám takovou jednu příhodu)
Začátky hudby
Co si pamatuju ze školy (jakože toho moc není), tak v hudebce jsme se bavili o začátcích hudby a dokonce jsme si měli donést něco jako pravěký nástroj (či jak to bylo :D) a pak jsme nějak měli napodobovat tu hudbu. (vážně si z toho moc nepamatuju) Paní učitelka nám sdělovala, že hudba vznikala už v pravěku a byli to jen takové pokřeky, např.: slavnosti a tance okolo ohně. - to bylo jen tak naokraj. :)
Moje hudba
Já hudbu začínal vnímat a poslouchat kolem 4 let? Ani nevím, možná víc. Někteří dřív, jelikož měli maminky, co jim zpívali ukolébavky, to já nezažil. Moje hudba a takřka nejoblíbenější skupina, asi jako u hodně dětí byla Šmoulové :-). Kdo by neznal modré postavičky s bílým kloboukem, že? Tak asi na tom jsem vyrůstal. Pamatuju se, že jsme dostali kazetku z filmu Tom a Jerry a kouzelný prsten. Tu mám ještě dneska. A pak se to odvíjelo od toho, co poslouchala moje sestra. Což byli: Holki, Robbie Williams apod. Později jsem začal poslouchat Black eyed peas, které poslouchám dodnes. Dlouho jsem poslouchal Těžkého Pokondra a od nich jsem tehdy dostal své první originální CD - Safírový jadel. Po nich jsem se doslova zamiloval do Lucky Vondráčkové, od které mám 6 CD. :-) No a asi před rokem jsem se dostal k poprocku, čili k LaFee :-) moje platonická láska.. x)) A až nedávno jsem začal poslouchat trochu vážnější hudbu: Laru Fabian. Ta se teď stala na tomto počítači nejposlouchanější :-).


Umřelo mi potěšení, přítel můj nejlepší

16. srpna 2010 v 23:54 | Frajer.006 |  About me
Vyjímečně nepíšu do deníku, ale sem. Do deníku jsem chtěl psát zážitky a zvlášť ty pěkné. Napovídám, že tato událost hodna k pousmání není. Jak už to se životem chodí, fáze je i smrt. Ano, zemřel mi přítel. Přítel, jehož radost ze života byla větší, než u lidí. Byl to můj čtyřnohý přítel Dick. Nikdo neví, jak zemřel, však nemocí neměl pomálo. Moje myšlenky jsou zmatené, i přesto, že včera byl ten den. Den, jehož zakončení bylo milion slz, které se nechtěly zastavit. Smutek mě teď doprovází jako by můj ocas. Poezie mě vždy lákala a psát tímto stilem se mi zalíbilo. Vše, co jsem chtěl zdělit blogu, jsem asi zdělil. Je to jen přece webová stránka na internetu a více vědí moji přátelé a nebo jen já sám...
Jen podělit se chci s touto básní, složená mnou. Za každé vyjádření komentářem jsem vděčný.

My Diary 60.

14. srpna 2010 v 23:52 | Frajer.006 |  My Diary

Neaktivita aneb pár dnů do konce prázdnin

.. fakta, která bolí :D

Čauwes :))
Snažím se co nejvíce užít těch posledních dnů do konce prázdnin
A to co nejlépe - venku :-)
Na notebooku jsem i přesto celkem často, přece jen: na blog nálada není.

My Diary 59.

10. srpna 2010 v 1:24 | Frajer.006 |  My Diary

Krátký, noční zápis :-)

Zdravím :-)
Přispívám už nový článek :D
Deptá mě, když je tu dlouho ten samý. :o)
Tak jsem vás jakž takž seznámil s Larou Fabian :D
Jedna známá písnička a šest photoshootů.
Tak, jak jsem koukal do anktety, měla tady mírný úspěch.
I komentáře byli kladné :-)