Únor 2009

Mám zaracha... =o(

15. února 2009 v 10:12 | MilášeQ♥ |  Od všeho hrst
Ahojky, takže jak už jsem tu jednou psal, že jsem dostal napomenutí a k tomu poznámku, tak teď jsem za to dostal zaracha!Já nenávidím svojí máti!!! No mám ho na 4 dny:
Po, út (ale to máme ivt, takže snad oběhnu SB) St Čt... no a v pátek tu už budu... :o)
Takže se všem SB omlouvám, ještě Vás všechny oběhnu a nezapomeňte si přečíst to upozornění předtím!!

Návštěvnost

14. února 2009 v 22:14 | MilášeQ♥ |  Od všeho hrst
JAK ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST?
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tam slova, která lidičky nejčastějc vyhledévaj. Tak to zkuste!
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

Upozornění pro SB

14. února 2009 v 20:33 | MilášeQ♥ |  Affiliates
Ahojky, mám tu jen takové malé UPOZORNĚNÍ PRO SB
NIKDY mi prosím nepište zpávy tipu: ahoj, obíhám Sb apod.!
Pište jen k tématu článku a nebo jiné ostatní zprávy pište na rubriku ( kterou teď založím) se jménem Ostatní zpávy.
Ale už NIKDY ne ahoj, obíhám SB.
Pokud mi toto ještě někdo (nějaké SB) napíše mažu v SB bez keců!!!pro zvětšení klikněte na obrázek

Charmed znovu v TV

14. února 2009 v 19:11 | MilášeQ♥ |  Filmy a seriály
Ahojky, zase (už byli asi 3 díly) dávají v televizi Čarodějky!Já mám hroznou radost a co vy?
Hezká animka, žeo??


Zdroj animky:

Videa... =o)

14. února 2009 v 19:00 | MilášeQ♥ |  Lucka Vondráčková - Videa
Ahojky, tak určitě (jestli tu nejste poprvé) Tak jste si mohli všimnout, že jsem měl několik videí v menu,ale všechny jsem smazal, nechci mít to menu tak "přecpané" tak všechny videjka budou jen v této rubrice: Videa =o)
A jdeme na to, Tenkej led:
Trochu starší: Boty proti lásce:
Taky starej, ale stále fičí =o) Vítr:
Nech mě jít:
Tak tohle je už hodně staré, ale to je boží písnička :o) Džíny:

Fénix ukázky:

úplně down:

Poušť:

Lucky new videjko

14. února 2009 v 18:42 | MilášeQ♥ |  Lucka Vondráčková - Videa

Klip: Já to nejsem aneb zlej sen :o)

Řetězáček 4.

14. února 2009 v 18:31 | MilášeQ♥ |  Řetězáčky
Co si naposled poslouchal/a? za hudbu? tak to nwm, ale byl to nějakej rap
Co si komu naposled napsal/a?- perníkové srdíčko mé lásce :-*
Komu si naposled nadával/a a proč? - kámošce...už nwm
Kdy ses naposled zranil/a? - nwm...
Komu a kdy si naposled dal/a pusu? před půl hodině své lásce :-♥ (ale nebyla to jenom pusa :D)
A kdy a komu si naposled řekla že ho/ji miluješ? - už je to dlouho :o(
Kdy si dostal/a kapesné? - začátkem února
Kdo ti naposled volal? - moe lásQa :)
Co si naposled jedl/a? - perník
A pil/a? - Ovocný( jahodový) čaj
Kde si naposled byl/a? - v pokojíku (teď jsem v obýváku)
Kdy si naposled brečel/a? - dneska jsem se o to trochu pokoušel :D
Na co ses naposled díval/a? Zákon a pořádek
A předáš to jako komu? SB (doufám, že to aspoň 3 vyplní)

!!Dneska!!

14. února 2009 v 13:35 | MilášeQ♥ |  Od všeho hrst

Valentýn - svátek zamilovaných nebo komerce?

Tradice sv.Valentýna ustupují před komerčními zájmy. foto: NOVINKY/Ondřej Lazar Krynek
Asi neexistuje žádný jiný svátek, který je spojen s takovou vlnou emocí jako Valentýn. Někteří lidé tento svátek milují, jiní ho zatracují. V každém případě je jen na každém z nás, jak se k tomuto svátku postavíme. Ale proč si právě v tento den neudělat výjimečný večer, který nás odpoutá od stereotypu všedních dní?
4. 2. 2008 07:10
Legenda o svatém Valentýnovi vypráví o mučedníkovi z doby římského císaře Claudia II. Duševně nemocný císař se prý rozhodl zrušit manželství, neboť ženatí muži podle něj nebyli dobrými válečníky.
Kněz Valentýn však přes císařův zákaz tajně dál oddával milence, za což byl uvržen do vězení a popraven. Poslední vzkaz, který Valentýn poslal dceři vězeňského dozorce před svou smrtí, zněl "Od Tvého Valentýna". A tak si od té doby v den svátku Sv. Valentýna zamilovaní lidé posílají a dávají tyto "Valentýnky" s vyznáním lásky.
Dnes už má svátek zamilovaných spíše komerční než církevní charakter, a to nejen u nás v Evropě, ale především za oceánem. Kuriozitou je, že lidé v USA si právě v únoru říkají u oltáře nejčastěji své "ano", ale zároveň se v tomto měsíci i nejčastěji rozvádějí.
Také u nás se čtrnáctý únor a s ním spojený svátek všech zamilovaných docela dobře zabydlel. Výlohy jsou plné nejrůznějšími zamilovanými motivy, sladkostmi a dárky ve všech odstínech červené. Obchodníci se snaží vytěžit z tohoto svátku maximum. A podle posledních průzkumů se jim to každým rokem daří lépe. Již několik let po sobě právě v tento den padají rekordní tržby.


Dneska je Vlentýn, někdo to neslaví, někdo jo, já teda osobně z toho nedělám Bůh ví co...
Je super den a jak jsem už psal, že mám prostě jako "problémy" ve škole, tak to moje mamka skousla celkem good.Takže žádnej zarach :o) to je super! =o)
Dneska jsem měl vystoupení (Hrál jsem u naší hudebky na klarinet s naší skupinou) a pak jsem šel domů a s mamkou jsem šel do průvodu...všichni děcka měli masku apod., ae já ne.
Rozdávali se tam srdíčka (perníkový) A ještě teď mě bolí břicho.Průvodem jsme šli s mamkou průvodem na Náměstí a tam bylo spousta stánků a všeho.Dal jsem si klobásu, alkoholickou medovinu (nic moc =o) nooo...a pop-corn.
Byla to prdča :o)
Je to docea good den :o)
Tak páá

Charmed

14. února 2009 v 13:27 | MilášeQ♥ |  Filmy a seriály

Plakát

Originální název: Charmed
Žánr: Drama, Fantasy, Komedie, Mystery, Romantický
Rok výroby: 1998

Popis filmu


Phoebe (Alyssa Milano) prišla v New Yorku o práci a tak se vrací do San Francisca, aby bydlela se svými sestrami. Její starší sestra Piper (Holly Marie Combs) ji přivítá s nadšením, ale nejstarší z nich Prue (Shannen Doherty) ne. Obviňuje Phoebe z toho, že kvůli ní sa jí rozpadl vztah. Ještě v ten samý večer si Phoebe a Piper hrají se starou spiritualistickou tabulkou a najednou její ručička začne ukazovat sama od sebe písmena, z kterých vznikne slovo půda. Phoebe se tam vydá a najde tam starou, rodinnou knihu kouzel. Přecte z ní zaklínadlo a to obnoví moc všech sester, které jejich babička uspala když byli ještě malé. Na druhý den sestry zjistí, že každá z nich má jinou schopnost. Prue má telekinetické schopnosti, Piper umí zmrazovat čas, Phoebe míva predtuchy budoucnosti. Brzy sa ukáže že není vše takové jednoduché jako to na první pohled vypadá.

zdroj: www.osobnosti.cz ( trochu jsem to poupravil)
Tahle vypadali zezačátku (hodně ze změnili)
Pheobe měla hodně změn účesů:
Ostatní fotografie:
Blondýni (takhle jim to moc nesluší :o( )
S podpiskama :oP
Fešné =o)
Bohyně :o) :
Tak tohle se mi víc, než líbí =o)
Těch fotek tam jsou tam snad milióny
Zdroje jsou různé a fakt mě nebaví ke každé fotce dávat adresu, kde jsem ji vzal...
Přes vyhledávač www.images.google.cz toho najdete hodně ( www.gogle .cz a pak zadejte obrázky a pak charmed nebo čarodějky)
Mějte se páá

Diplomek pro mě za sútaž :)

14. února 2009 v 12:24 | MilášeQ♥ |  Ocenení
Ahojky, tak tenhle diplomek (měla to být tapeta) jsem dostal od mého SbénQaA Martinky :-)
Je mooc krásný kuju :)